Joy (links) en Juultje (rechts)

Grote clubactie 2017

Afgelopen najaar hebben onze leden weer met heel veel inzet loodjes van de Grote clubactie verkocht voor onze club. Van ieder loodje komt 80% van de opbrengst ten goede van de club.

Door de gezamenlijke inzet hebben we dit jaar € 952,50 opgehaald. Dit bedrag zal in de spaarpot gaan voor de aanschaf van een nieuwe Tumblingmat.

We geven ieder jaar een prijs aan de kinderen die de meeste lootjes hebben verkocht. Dit jaar heeft Juultje Dingemans gewonnen met het mooie aantal van 62 lootjes. De tweede plaats is voor Syenna met 24 verkochte loten, en de derde plaats is voor Joy met 23 loodjes. Op 30 januari en 1 februari werden deze meiden door het bestuur in de bloemetjes gezet en kregen ze een bon van Mado om iets moois uit te zoeken voor zichzelf.

Wil jij volgend jaar ook een leuke prijs winnen? komend najaar is er weer een grote club actie en wij doen zeker weer mee. We hopen dat iedereen ook dan weer zoveel mogelijk lootjes voor ons wil verkopen.

Volg en like ons ook op Social Media:
Facebook
Facebook